3. októbra 2018

Čo obsahuje montovaný dom na kľúč

Keď sa práve rozhodujete o podobe vášho vysnívaného domu, určite zvažujete aj montovaný dom na kľúč. Ten od firmy Mirano s.r.o obsahuje niekoľko zaujímavých prvkov. Prečítajte si na našom blogu, s čím všetkým môžete rátať, keď do toho pôjdete s nami.  

  • Maľovanie stien a stropu bielou farbou

Biela je nesmrteľná. Práve jej tóny sa na maľovanie stien využívajú najviac, keďže stávka na bielu je stávkou na istotu: nikdy nevyjde z módy a dá sa skombinovať so všetkými ostatnými farbami. Keď na steny zavesíte fotografie, plagáty či obrazy v pôsobivých rámoch, výsledkom bude atraktívny a vkusný priestor. Biela prinesie do vášho domova väčší pocit svetla, opticky zväčší priestor dokonca aj v tých najmenších izbách. Mnoho ľudí si myslí, že ak budú mať biele steny, priestor bude vyžarovať pocit chladu. Rozličnými tónmi bielej skutočne môžete dosiahnuť studenší priestor, no dá sa dopracovať aj k podstatne hrejivejšiemu tónu. Biela, to nie sú len nemocnice, ale aj krémová farba či odtiene slonovinovej kosti. Pre pocit  teplejšieho a útulnejšieho priestoru sa preto dá vybrať farba s väčším množstvom žltých tónov. Elegantnejšia verzia zas bude spojenie so svetlými tónmi béžovej či pieskovej. Je dôležité podčiarknuť aj všestrannosť bielej. Je ideálna na zakrytie nedostatkov a navyše dovolí vyniknúť dekoratívnym prvkom, čím rozbíja uniformitu priestoru. V kombinácii s drevom zas tvorí priestory v severskom štýle – estetika blížiaca sa k minimalizmu, kde pohodlie a jednoduchosť majú prednosť a kde je najpoužívanejšou farbou práve biela.Plávajúce podlahy Montovaný dom na kľúč obsahuje aj možnosť výberu plávajúcej podlahy, ktorá má hneď niekoľko výhod. Môžete po nej hocikedy chodiť naboso bez toho, aby ste mali studené nohy. Rozdiel pocítite najmä v zime, kedy by vám napríklad také chladné kachličky neposlúžili. Dobré je aj to, že sú vhodné pre alergikov, keďže absolútne nezachytávajú prach. Majitelia kobercov by mohli o tom čosi vedieť. Údržba plávajúcej podlahy je jednoduchá a nenáročná – stačí zbehnúť mopom a je opäť čistá. K dispozícii sú viaceré vzory, typy aj farebné prevedenia. Materiál je laminát a drevo.

  • Interiérové dvere na mieru dyhované prírodnou dyhou

Tu si môžete vybrať typ dverí, farbu aj sklo. Keď budete vyberať farbu, riaďte sa jednoduchým pravidlom – aby boli tmavšie ako podlaha. Spolu s nábytkom by totiž mali byť v priestore dominantným prvkom. Vopred si taktiež premyslite, kam by sa mali dvere otvárať. Dobrý estetický dojem vytvoríte, ak sa všetky dvere, na ktoré dovidíte z jedného miesta domu, budú otvárať jedným smerom.

  • Osadenie sanity, keramických obkladov, dlažby a batérií

Montovaný dom na kľúč obsahuje aj osadenie sanity, keramických obkladov, dlažby a batérií. V cene je však len práca, nakoľko je veľmi veľký výber týchto materiálov. Čaká vás teda výber z nekonečného mora možností. Môžete sa rozhodovať medzi zápustným umývadlom umiestneným priamo do kúpeľňovej dosky či závesným, ktoré visí priamo na stene. Keď je v dome viacero členov, isto zas oceníte dvojumývadlo šetriace čas aj priestor.  Ďalšou úlohou je výber vane. Dobrým tipom je vyberať ju podľa najväčšieho člena rodiny, aby sa tam aj on pohodlne zmestil. Umývadlo a vaňa sú základnými prvkami kúpeľne, mali by preto spolu ladiť. Myslite na to aj pri výbere materiálov a farieb. Aj pri premýšľaní nad vhodným WC sa oplatí staviť na jednoduchosť a úspornosť. Sústreďte sa aj na jeho povrch, ktorý zamedzuje šíreniu baktérií, dnes už je bežne dostať tzv. rimless typy, teda bez oplachového kruhu, v ktorom sa mikroorganizmy zachytávajú. Ak sa vyžívate v dizajne a zariaďovaní domu, práve v tomto kroku na vás čakajú nepreberné možnosti rôznych kombinácií.

  • Náklady na prepravu, ubytovanie pracovníkov a spojovací materiál

Dom na kľúč obsahuje aj náklady na prepravu, ubytovanie pracovníkov a spojovací materiál.

Zdielať cez: skopírovať odkaz
KATALÓG

To najlepšie
z našeho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov