Ponúkate rekuperáciu?

Áno, rekuperácia s rekuperačnou jednotkou Komfovent Domekt R200V stojí 4.400 €.

Čo je potrebné k vypracovaniu cenovej ponuky podľa vlastného návrhu?

K vypracovaniu orientačnej cenovej ponuky potrebujeme predovšetkým pôdorys domu s vonkajšími rozmermi a s upresnením typu strechy – valbová, sedlová, rovná… Postačujúci je aj náčrt rukou.

Koľko stojí projektová dokumentácia?

Projektová dokumentácia vypracovaná našim projektantom stojí:

  • pre katalógový bungalov 1.600 €
  • cena individuálneho projektu bude upresnená projektantom po konzultácii návrhu

V cene je zahrnutá aj obhliadka projektanta na pozemku, osadenie domu na pozemok (koordinačná situácia), projekty prípojok na elektrinu, vodovod a kanalizáciu/projekt žumpy. V prípade záujmu o projektovú dokumentáciu kontaktujte priamo projektanta p. Genšiniaka: 0903 810 285, archi@mirano.sk.

Mám záujem o obhliadku domu, rád by som videl Vašu prácu naživo. Je to možné?

Áno, reálnu ukážku našej práce Vám radi predstavíme v našom Vzorovom dome vo Veľkej Lomnici alebo na ktorejkoľvek inej rozostavanej stavbe, kde môžete vidieť aj používané materiály. Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky s obchodným zástupcom Miroslavom Podstavkom, 0918 088 612.

Koľko stojí základová doska?

Cena základovej dosky je od 85 €/m2 zastavanej plochy.

Čo budeme musieť doplniť po roku 2020, aby sme splnili energetickú triedu A0? Koľko to navýši cenu domov?

V súčasnosti naše domy v štandardnom prevedení spadajú do energetickej triedy A1.

Od roku 2021 je potrebná pre skolaudovanie domu energetická trieda A0. Zatiaľ sú nasledovné možnosti, ako túto energetickú triedu dosiahnuť:

– namontovať do domu centrálnu rekuperáciu s rekuperačnou jednotkou Komfovent Domekt R200V v sume 4.400 € a fotovoltiku 3 kW, 1 fáza v sume 4.775 € (možnosť získania štátnej dotácie na fotovoltiku)
– namontovať do domu centrálnu rekuperáciu s rekuperačnou jednotkou Komfovent Domekt R200V v sume 4.400 € a ohrev vody zabezpečiť hybridným ohrievačom vody (doplatok je od 400 € v závislosti od objemu)
– namontovať do domu lokálnu rekuperáciu Meltem WRG-II v sume 2.300 € a ohrev vody zabezpečiť hybridným ohrievačom vody (doplatok je od 400 € v závislosti od objemu)
 – elektrické infravykurovanie Caleo nahradiť teplovodným podlahovým vykurovaním s tepelným čerpadlom Viessmann s približným doplatkom 9.000 – 10.000 € (možnosť získania štátnej dotácie na tepelné čerpadlo) a namontovať centrálnu rekuperáciu s rekuperačnou jednotkou Komfovent Domekt R200V v sume 4.400 €, prípadne aspoň lokálnu rekuperáciu Meltem WRG-II v sume 2.300 €

 

Máte tlačený katalóg domov?

Náš katalóg projektov v tlačenej verzii si môžete objednať sem

Kde realizujete stavbu domov?

Naša spoločnosť sa zaoberá výstavbou montovaných pasívnych domov na celom území Slovenskej a Českej republiky.

Staviate aj murované domy?

Nie, naša spoločnosť sa výstavbou murovaných domov nezaoberá.

KATALÓG

To najlepšie
z nášho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov