26. júna 2019

Služby navyše s materiálmi špičkovej kvality

Okrem úkonov dohodnutých v zmluve ponúka Mirano majiteľom montovaných domov na kľúč  ???? aj služby navyše. Čo vám je schopná spoločnosť zabezpečiť? A s akými materiálmi môžete rátať?

„Pri základovej doske, keď majú pri sebe naši odborníci všetky potrebné stroje, sa dajú realizovať vonkajšie prípojky vody, elektriny a kanalizácie. Na požiadanie zabezpečíme aj úložný priestor v podkroví. V štandarde nie je ani zateplenie základovej dosky po obvode, nikdy totiž presne nevieme, o koľko sa doska dvihne, to závisí od konkrétneho pozemku. Niekedy stačí zatepliť štyridsať centimetrov, inokedy – ak je pozemok svahovitý -  viac ako jeden meter. A niektorí zákazníci o to ani nemajú záujem,“ hovoria z kancelárie Mirana.

Na mieste sa dá s elektrikárom dohodnúť aj na zavedení rozvodov televízie, internetu, natiahnutí káblov aj dáta zásuviek ???? ????????. „V cene tieto služby nemáme preto, že niekomu stačí televízor s internetom v obývačke a iný ho chce v každej izbe,“ vysvetľujú.

Službou navyše je aj poradenstvo ???? . „Väčšinou si zákazníci riešia návrhy v štúdiách. My im pred stavbou posielame manuál, čo si majú premyslieť ohľadom kuchyne a kúpeľne???????????? . Napríklad kde majú byť vstavané skrine, kde nemusí isť podlahové kúrenie, lebo tam bude sprchovací kút. No veľakrát sa stane, že nevedia detaily. Alebo prídu s návrhom, ktorí naši odborníci musia odmietnuť, lebo sa nedá realizovať. Keď sú však klienti bezradní, vodár aj elektrikár im bez problémov poradí s rozmiestnením,“ dodávajú.

Len špičkové materiály

Na montované domy na kľúč od Mirana sa používajú len špičkové????, rokmi overené materiály. Pochádzajú z dôveryhodných zdrojov, výrobcovia sa na nich nesnažia šetriť a zaručujú aj krajinu pôvodu. Šmejdy v ponuke nenájdete. Posúďte sami:

 • Žiadanou novinkou je fólia do stien a na strop, špičková parozábrana Siga Majrex, ktorú na Slovensku pravdepodobne nepoužíva nikto iný. Tento výrobok využíva patentovú technológiu Hygrobrid švajčiarskej spoločnosti Siga. Parobrzda tretej generácie sa postará o nulovú tvorbu vlhkosti, vďaka čomu ušetríte financie. No nejde len o peniaze, ale predovšetkým o zdravie. Suchá konštrukcia totiž je bez jedovatých látok a iných vplyvov. Táto obdivuhodná inovácia má extrémny vysýchací potenciál. Fólia totiž funguje ako materiál, ktorý dokáže vysušiť drevo na bezpečnú úroveň pri nežiaducich okolnostiach. A vo fáze finálnej výstavby zabraňuje tvorbe vlhkosti v konštrukcii. Využijete ju na streche, na stene, na plochej streche a pri sanácii.
 • Drevo na konštrukciu domu – KVH a BSH hranoly pochádzajú z nemeckej firmy Ladenburger. Vysoká kvalita a kompletná certifikácia je samozrejmosťou.
 • Krytina je poprednej značky Terran.
 • Okná pochádzajú z firmy Slovaktual, ktorá je v súčasnosti špičkou na slovenskom trhu.
 • Polystyrény na zateplenie fasády a podlahy sú prevažne zo spoločnosti Polyform, závisí to však od miesta výstavby, niekedy je totiž problém s dopravou. Vtedy sa používa polystyrén Austrotherm.
 • Sadrokartónové dosky sú modely Knauf piano – sú to akustické protipožiarne sadrokartóny, ktoré pre ich náklady nepoužíva veľa firiem. Vynikajúco odhlučňujú.
 • Minerálna vlna do stien a stropu značky Knauf.
 • Vchodové dvere ???? sú plastové od overeného výrobcu. Mirano zatiaľ nezaznamenalo nejaké veľké reklamácie (okrem došteľovania dverí. To je ale normálne u všetkých vchodových dverí.) Za príplatok montuje aj hliníkové dvere, tieto ale niekedy robia problémy pri veľkých teplotných prechodoch (vonku -20 stupňov, vnútri +20 stupňov).
 • Rozvody vody z AL-PEX (hliník-plast).
 • Vykurovanie Caleo.
 • Plávajúca podlaha značky Egger.
 • Farba na maľovanie interiéru Jupol.
 • Omietka Baumit silikón.
 • Komín originál Schiedel UNI Advanced.
 • Interiérové dvere sú vyrábané na mieru, dyhované prírodnou dyhou.

Montované domy na kľúč ???? sú bez sťažností. Stane sa, že občas je potrebné došteľovať dvere či utiahnuť okná, niekedy niečo malé opraviť, no reklamácie na programe dňa nie sú. Reklamácie sú vždy odstránené v čo najkratšom čase???? .

Zdielať cez: skopírovať odkaz
KATALÓG

To najlepšie
z našeho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov