11. marca 2021

Vyberte si projekt domu podľa svojich požiadaviek.

Definitívne sa rozhodnúť pre projekt rodinného domu býva náročné. Treba zvážiť veľa faktorov, ako je veľkosť domu, počet izieb, dispozíciu pozemku alebo rozpočet na stavbu. Aby sme vám rozhodovanie uľahčili, prinášame vám tipy na niektoré projekty z nášho katalógu. 

Začnime tým, čo trápi mnohých z nás. 

Projekt rodinného domu s nízkym rozpočtom

Pokiaľ máte pre výstavbu domu obmedzený rozpočet, nemusíte zúfať. Za menší obnos peňazí síce nezískate opachu s obytnou plochou 200 m2, stále však môžete mať pekný a plne funkčný bungalov. V našej ponuke máme pre túto situáciu k dispozícii niekoľko zaujímavých projektov.

Najkompaktnejší z nich je Bungalov 41. Ide o dvojizbový domček s obytnou plochou 33,17 m2. Nájdete tu však všetko, čo pre komfortné bývanie potrebujete - zádverie, praktickú kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu, samostatné WC a malú technickú miestnosť. Projekt je ideálny aj ako chata. 

maly bungalov 41

O niečo priestrannejší je Bungalov 44. Má obdobné vybavenie ako predchádzajúci projekt. Navyše ponúka prepojenie obývacej izby s vonkajšou terasou.

Po kliknutí na tento odkaz nájdete najlacnejšie projekty domov z našej ponuky.

Projekt domu pre úzky pozemok

Ani úzky stavebný pozemok nemusí znamenať problém pre vaše plány. Pôdorys vášho budúceho domu však bude potrebné mierne upraviť. Klasický štvorcový bungalov sa na dlhú a úzku stavebnú parcelu nezmestí. Pre tento účel teda projektanti navrhli podlhovasté domy. V našom katalógu ich máme vyše tucet, takže je z čoho vyberať. 

Nájdete v ňom napríklad Bungalov 9. Rozmermi síce menší, o to však útulnejší rodinný domček. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, k dispozícii sú tiež dve veľké, priestranné izby, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a sklad. 

Pre zákazníkov, ktorí vyžadujú väčší priestor máme k dispozícii štvor a päť izbové rodinné domy. Jedným z nich je aj Bungalov 37, ktorý ponúka plný komfort pre štvorčlennú rodinu. Dom má tri izby, obývačku spojenú s kuchyňou, technickú miestnosť a dve kúpeľne. 

Šikovne riešený je aj Bungalov 42. Ten má obdobné vybavenie ako predchádzajúci projekt, no pribudla aj špajza a samostatné WC. Projektant však ubral jednu kúpeľňu. Výhodou je aj možnosť vytvoriť v podkroví odkladací priestor, takže vám sezónne oblečenie už nebude zavadzať.

dom na uzky pozemok

Po kliknutí na tento odkaz nájdete všetky naše projekty domov určených pre úzke pozemky.

Projekt rodinného domu na malý pozemok

Praktické návrhy máme aj pre tých zákazníkov, ktorí majú malý pozemok. Takáto situácia sa štandardne rieši menším pôdorysom domu. Takým sú napríklad už spomínané projekty bungalovu 41 a 45. Rodinný dom na malom pozemku však nemusí nutne znamenať malú obytnú plochu. Riešením je obytné podkrovie či plnohodnotný dvojposchodový bungalov.

Projekt 53 je návrh rodinného domu, kde sa na zväčšenie úžitkovej plochy využíva obytné podkrovie. Aj pri menšom pôdoryse tak tento domček poskytuje svojim obyvateľom dostatok priestoru. Projekt je možné využiť aj ako rekreačný domček. 

Plnohodnotný dvojposchodový dom predstavuje Projekt 2. Je ideálny pre štvorčlennú rodinu, nakoľko sa na prízemí nachádza obývacia izba s kuchyňou, špajza a kúpeľňa s WC a technická miestnosť. Na poschodí nájdeme tri izby a ešte jednu kúpeľňu s WC.

projekt 2

Po kliknutí na tento odkaz nájdete v našom katalógu všetky projekty domov určených pre malé pozemky.

Projekt rodinného domu s garážou

Niektorí zákazníci chcú mať súčasťou domu aj garáž. V Mirano katalógu máme na výber niekoľko projektov rodinných domov s takouto možnosťou. Napríklad Bungalov 38 má štyri izby - dve detské, spálňu, obývačku spojenú s kuchyňou. Súčasťou domu je tiež kúpelňa s WC, samostatné WC, špajza a samozrejme garáž. 

bungalov 38 podorys

Projekt rodinného domu s názvom Bungalov 15 ponúka obdobný komfort pre štvorčlennú rodinu. Súčasťou je aj šatník a dve kúpelne (jedna so sprchovacím kútom a druhá s vaňou). Projektantom sa navyše šikovne podarilo spojiť garáž s technickou miestnosťou. 

Pre najnáročnejšiu klientelu máme Projekt 18. Dom má dve detské izby, spálňu, ktorá má samostatnú kúpeľňu a šatník, kúpelňu s WC, obývačku spojenú s kuchyňou, špajzu a ďalšie samostatné WC. Súčasťou domu je aj práčovňa, sauna a dvojgaráž. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve priestranné miestnosti, ktoré možno využiť napríklad ako pracovňu.

Po kliknutí na tento odkaz nájdete všetky projekty domov s garážou v našej ponuke.

Projekty domov v našom katalógu dodávame podľa požiadaviek zákazníka vo forme hrubej stavby, holodomu alebo domu na kľúč. Ak plánujete stavbu rodinného domu, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého.

Zdielať cez: skopírovať odkaz
KATALÓG

To najlepšie
z našeho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov