16. februára 2022

Vyberáme našich 5 najlacnejších montovaných domov

Posledná aktualizácia článku: 28.2.2024

Kúpa bytu alebo stavba vlastného rodinného domu patrí k najdôležitejším životným rozhodnutiam a bez akýchkoľvek pochybností je to pre mnohých z nás aj najväčšia životná investícia. Ak sa teda možno dnes rozhodujete pre stavbu praktického rodinného domu a netúžite po honosnej vile alebo ak máte obmedzený rozpočet, máme pre vás dobrú správu. Ponúkneme vám totiž pohľad na niekoľko našich najlacnejších montovaných domov, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Nemusíte si tak brať astronomické úvery a aj za menej peňazí môžete mať moderné bývanie.

O montovaných domoch v súčasnosti viac ako kedykoľvek predtým platí, že v jednoduchosti je krása. Nekomplikovaný pôdorys, jednoduchá, ale zato kvalitná strecha a dokonalá skladba obvodového plášťa vytvárajú všetky predpoklady pre ekonomickosť a energetickú úspornosť. Okrem toho montované domy kráčajú ruka v ruke s ekológiou.

No ani to nie je zďaleka všetko. Spomenúť treba výstavbu montovaných domov, pri ktorej v porovnaní s klasickou stavbou murovaných domov odpadá viacero zdržiavajúcich technologických procesov. Montované domy sú vďaka tomu postavené v priebehu niekoľkých týždňov. Z podnájmu alebo od rodičov sa tak môžete sťahovať už v rekordne krátkom čase. Naše najlacnejšie montované domy však vyhovujú stavebníkom bez rozdielu veku, skúsme sa teda pozrieť na niektoré projekty domov z nášho katalógu.

Bungalov 41

Bungalov 41 s obytnou plochou 33,17 m2 reprezentuje najmenší a zároveň najlacnejší montovaný dom z nášho katalógu. Nič to však nemení na situácii, že tento projekt je akoby stvorený pre dôchodcov alebo pre zákazníkov, ktorým postačia menšie priestory a takéto kompozičné riešenie miestností. Montovaný dom je však tiež výbornou voľbou na víkendové alebo prechodné bývanie počas prázdnin. Jeho rozmery 10,5 x 6 m môžu byť navyše atraktívne pre majiteľov úzkych a menších pozemkov.

projekt domu 41

Dom disponuje obývacou izbou spojenou s kuchyňou, jednou spálňou, šatníkom, kúpeľňou i samostatným WC a nechýba samozrejme ani malá technická miestnosť. Aby sme však nezabudli na ostatné parametre, zastavaná plocha domu je 63 m2 a z toho úžitková plocha predstavuje  48,34 m2. Tento montovaný dom vás v štádiu holodom (bez základovej dosky, projektovej dokumentácie a vonkajších prípojok) vyjde na 69.580 €.

Bungalov 44

Bungalov 44 je druhý najlacnejší montovaný dom v našej ponuke. Obytná plocha je 35,04 m2 a úžitková 47,78 m2. V dome sa nachádza zádverie s priestorom na vstavanú skriňu, chodba, jedna izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a obývačka s kuchyňou. Z tejto časti domu sa dá vyjsť na prestrešenú terasu.

najlacnejší bungalov

Dom sa hodí na malý pozemok alebo ako chata. Cena za holodom je 70.860 € a dom na kľúč je možné mať už za 76.410 €.

Bungalov 45

Bungalov 45 predstavuje elegantné riešenie útulného bývania. Má dve veľké izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa a detská izba, prípadne pracovňa. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, čím vzniká priestranná miestnosť. Súčasťou domu je tiež špajza, do ktorej sa vstupuje cez kuchyňu, kúpeľňa, samostatné WC a zádverie s technickou miestnosťou.

Najlacnejší montovaný drevodom

Obytná plocha je 45,32 m2 a úžitková je 65m2. Preto sa hodí najmä pre seniorov, mladé rodiny alebo ako víkendová chata. Cena za holodom je 77.120 € a dom na kľúč vám postavíme za 84.790 €

Bungalov 7

Jednopodlažný montovaný dom vyniká maximálnym využitím vnútorného priestoru, ktorý zabezpečí primeraný komfort pre 3 člennú rodinu. Dom s rozmermi 11,5 x 7 m ponúka otvorenú dispozíciu kuchyne, jedálne a obývacej izby, ktoré sú vďaka balkónovým dverám a dvom bočným oknám presvetlené dostatočne. Od spálne a detskej izby sú navyše oddelené chodbou, takže napríklad ani hlasnejšie večerné sledovanie športových prenosov nebude rušivým elementom. Technické zázemie domu je riešené v samostatnej miestnosti. Dom ma spoločnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

Najlacnejší dom

Zastavaná plocha montovaného bungalov 7 predstavuje 80,5 m2Úžitková plocha z toho tvorí 64,8 m2 a obytná plocha pozostáva zo 49,2 m2. Ak vás zaujal práve tento bungalov, môže byť váš na kľúč za 85.090 €.

Bungalov 9

Tento prízemný bungalov 9 určený do rovinatého alebo mierne svahovitého terénu svojimi vnútornými priestormi uspokojí požiadavky 3 člennej rodiny. Dispozične je tento montovaný dom rozdelený na otvorenú spoločenskú časť s obývačkou i kuchyňou a na súkromnú časť. Popri veľkoryso riešenej obývacej izbe s kuchyňou, ktorá mimochodom umožňuje vstup priamo na terasu, dom ponúka spálňu a detskú izbu. Dom ďalej v blízkosti rodičovskej spálne disponuje samostatnou kúpeľňou i samostatným WC, no a chýbať nemôže ani technická miestnosť a menší sklad.

Dom je so svojimi rozmermi 13 x 7,2 m vhodný aj pre užšie pozemky. Montovaný bungalov má 68,7 m2 úžitkovú a 49,9 m2 obytnú plochu. Montovaný dom na kľúč stojí 90.490 €.

Tip na záver

V našom katalógu projektov si môžete pozrieť projekty montovaných drevodomov do 80 000 € a tiež do 90 000 €. Táto cena platí pri dokončení domu do štádia holodom, čo je najčastejšia voľba našich zákazníkov.

Zdielať cez: skopírovať odkaz
KATALÓG

To najlepšie
z našeho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov