Naše výhody

S NAMI ZÍSKATE

OSB 3 doska na všetky steny

Všetky steny (obvodové aj priečkové) obojstranne oplášťujeme OSB 3 doskou 12 mm. Doska je zdravotne nezávadná, bez škodlivých látok. Výhodou je lepšia statika domu, dlhšia životnosť domu a lepšia požiarna odolnosť.

Fólia Siga Majrex

Siga – Majrex ponúka extrémnu bezpečnosť čo sa týka tvorby vlhkosti a taktiež pomáha obsah tejto vlhkosti v konštrukcii dlhodobo znižovať na bezpečnú úroveň. Nulová tvorba vlhkosti tiež prispieva k odstráneniu straty tepla. Pre zákazníka to znamená úsporu energií, tým pádom aj financií. Žiadny obsah jedovatých látok a iných vplyvov na zdravie zas zaručí zdravé bývanie bez obáv. Parobrzda taktiež zvyšuje životnosť montovaných domov na kľúč.

Blower door test

Zdokonaľovanie stavieb prostredníctvom Blower door testu pre zisťovanie vzduchotesnosti celej stavby. Podstata testu podľa normy STN EN 13 829 spočíva v stanovení celkovej intenzity výmeny vzduchu, teda koľkokrát za hodinu sa vymení vzduch v celom objeme budovy.

Okná v profile PASIV HL

Za príplatok je možné do domu namontovať okná v profile PASIV HL (Aluplast 8000 s trojsklom).

Montáž okien a vchodových dverí na pásky v interiéri a exteriéri

Akustický protipožiarny sadrokartón v celom dome

Tvrdená lisovaná vlna v stenách

Do obvodových aj priečkových stien používame tvrdenú lisovanú vlnu, ktorá aj po rokoch drží svoj tvar.

Certifikované KVH a BSH hranoly

Na výstavbu montovaných domov používame iba certifikované KVH a BSH hranoly vo vysokej kvalite.

Nový stropný systém

Naše stropné trámy sú lepené DUO alebo TRIO hranoly 80 x 160 mm. Vyrábajú nám ich priamo na mieru podľa šírky domu, čím nevznikajú spoje. Pri veľkých rozponoch sa neprehýbajú ako klasické klieštiny z masívu 50 x 180 mm.

Podlahové infravykurovanie Caleo

Podlahové vykurovanie je na takmer celej ploche domu – 80% (okrem kuchynskej linky, vane, vstavaných skríň a podobne) s digitálnymi termostatmi v každej miestnosti.

Samozrejme, zákazníkom ponúkame možnosť teplovodného alebo iného kúrenia.

Možnosť anhydritového poteru

Za doplatok vieme zákazníkovi zabezpečiť anhydritový poter, ktorý má lepšiu tepelnú vodivosť.

Kvalitný materiál

Používame drobné materiály, ktoré zabezpečia kvalitnú stavbu: apu lišty, štartovacie lišty, okapové rohovníky, flexibilné tmely, polystyrénové zátky, silikónové alebo silikátové omietky a mnoho iného.

Možnosť svojpomocných prác

Ponúkame zákazníkom možnosť akýchkoľvek svojpomocných prác. Napríklad etapu dom na kľúč – obkladanie, maľovanie, plávajúca podlaha a iné si môže zrealizovať sám alebo s pomocou rodiny a známych. Tým, samozrejme, ušetrí finančné prostriedky.

Komín Schiedel UNI Advanced

Zákazníkom dodávame originál komín Schiedel UNI Advanced (žiadne napodobeniny komínov.)

Predpisové kotvenie

KVH hranoly kotvíme o základovú dosku pomocou uholníkov. Veľa firiem kotví KVH hranoly o základovú dosku prevŕtaním KVH hranolov. Tým vzniká riziko vlhkosti od základovej dosky, hranol môže začať postupne hniť od kotvy. Toto nesprávne kotvenie je už minimálne 15 rokov v západných krajinách zakázané. Pri kotvení uholníkmi sa toto nemôže stať, pretože hranol je prevŕtaný až cca 7 cm nad základovou doskou, takže vlhkosť sa tam nedostane.

Projektovanie montovaných domov

Využite služby nášho projektanta, ktorý Vám nakreslí domček presne podľa Vašich predstáv v sume 1.450,- €. Na začiatku príde priamo na Váš pozemok, kde odporučí najvhodnejšie osadenie stavby. Pripraví návrh presne podľa Vašich požiadaviek a bude ho upravovať až k Vašej úplnej spokojnosti. Následne vypracuje kompletnú projektovú dokumentáciu potrebnú k stavebnému povoleniu.

Možnosť vybavenia stavebného povolenia

Zákazníkom vieme poskytnúť kontakt na vybavenie stavebného povolenia.