Naše výhody

S nami získate

Všetky steny (obvodové aj priečkové) obojstranne oplášťujeme OSB 3 doskou 12 mm. Doska je zdravotne nezávadná, bez škodlivých látok.

Výhody: lepšia statika domu, dlhšia životnosť domu, lepšia požiarna odolnosť

Nevýhody: vyššia cena domčekov (týmto prosíme zákazníkov, aby nás netlačili do nižšej ceny tým, že nepoužijeme OSB 3 dosku v interiéri. Na takúto skladbu steny nepristúpime, pretože chceme našim klientom postaviť bezpečný domov s dlhou životnosťou.)

Zatiaľ sme do všetkých nami postavených domov namontovali pasívne okná s trojsklom v cene domu alebo len nízkym doplatkom.

Do priečok sme sa rozhodli dávať tvrdenú lisovanú vlnu, čím sa veľmi zníži hlučnosť medzi jednotlivými miestnosťami.

Na výstavbu montovaných domov používame iba certifikované KVH hranoly vo vysokej kvalite.

Naše stropné trámy sú lepené DUO alebo TRIO hranoly 80 x 160 mm. Vyrábajú nám ich priamo na mieru podľa šírky domu, čím nevznikajú spoje. Pri veľkých rozponoch sa neprehýbajú ako klasické klieštiny z masívu 50 x 180 mm.

Podlahové vykurovanie je na takmer celej ploche domu – 80% (okrem kuchynskej linky, vane, vstavaných skríň a podobne) s digitálnymi termostatmi v každej miestnosti.

Samozrejme, zákazníkom ponúkame možnosť teplovodného alebo iného kúrenia.

S minimálnym doplatkom vieme zákazníkovi zabezpečiť anhydritový poter, ktorý má lepšiu tepelnú vodivosť.

Používame drobné materiály, ktoré zabezpečia kvalitnú stavbu: apu lišty, štartovacie lišty, okapové rohovníky, flexibilné tmely, polystyrénové zátky, silikónové alebo silikátové omietky a mnoho iného.

Ponúkame zákazníkom možnosť akýchkoľvek svojpomocných prác. Napríklad etapu dom na kľúč – obkladanie, maľovanie, plávajúca podlaha a iné si môže zrealizovať sám alebo s pomocou rodiny a známych. Tým, samozrejme, ušetrí finančné prostriedky.

Zákazníkom dodávame originál komín Schiedel UNI Advanced (žiadne napodobeniny komínov.)

KVH hranoly kotvíme o základovú dosku pomocou uholníkov. Veľa firiem kotví KVH hranoly o základovú dosku prevŕtaním KVH hranolov. Tým vzniká riziko vlhkosti od základovej dosky, hranol môže začať postupne hniť od kotvy. Toto nesprávne kotvenie je už minimálne 15 rokov v západných krajinách zakázané. Pri kotvení uholníkmi sa toto nemôže stať, pretože hranol je prevŕtaný až cca 7 cm nad základovou doskou, takže vlhkosť sa tam nedostane.

Využite služby nášho projektanta, ktorý Vám nakreslí domček presne podľa Vašich predstáv v sume 1.450,- €. Na začiatku príde priamo na Váš pozemok, kde odporučí najvhodnejšie osadenie stavby. Pripraví návrh presne podľa Vašich požiadaviek a bude ho upravovať až k Vašej úplnej spokojnosti. Následne vypracuje kompletnú projektovú dokumentáciu potrebnú k stavebnému povoleniu.

Ponúkame zákazníkom vybavenie stavebného povolenia. Cena je dohodou, závisí od lokality výstavby.

TELEFÓN

0908 759 152

ADRESA

Mrzáčka 834,
Oravská Lesná

EMAIL

info@mirano.sk