15. augusta 2021

Bungalov s garážou a terasou – 4 výhody, ktoré ponúka

S bungalovom s garážou a terasou získate nielen miesto pre vášho motorového rodinného miláčika, ale aj priestor na príjemné posedenie s rodinou či priateľmi. Ak ešte stále váhate, či si vybrať dom s garážou a terasou, nasledujúce 4 výhody vás rýchlo presvedčia, že vďaka takémuto projektu viac získate, než stratíte.

Suchou nohou z auta rovno až do domu

Vďaka bungalovu s garážou sa premiestnite suchou nohou z auta až do domu aj počas toho najväčšieho nečasu. Navyše, jednoducho zložíte aj väčší rodinný nákup, či premiestnite deti z auta až do domu. Dom s garážou vás ušetrí aj zimného zdĺhavého ranného rozmrazovania auta a škrabania zamrznutých okien.

Garáž či prístrešok pre auto spojené s domom šetria priestor aj náklady

Garáž, ktorá je súčasťou domu, zaberá omnoho menšiu časť pozemku, než garáž či prístrešok, ktoré si postavíte na pozemku dodatočne. Toto riešenie je zvyčajne aj menej finančne náročné, nakoľko časť garáže využíva priamo konštrukciu domu, a tak je jej stavba jednoduchšia, než je tomu pri samostatnej stavbe. O porovnaní garáže a garážového státia sme napísali aj samostatný článok.

Väčší úžitkový priestor ideálny na relax aj odkladanie menších vecí

Vďaka domu s garážou a terasou získate väčší úžitkový priestor. Ten na terase je ako stvorený na vybudovanie relaxačnej zóny a umiestnenie napríklad posedenia, grilu či bylinkovej záhradky. Ako správne pristupovať k terase pri dome môže pomôcť aj názor odborníčky. Priestor v garáži môže zase slúžiť okrem parkovania auta aj na skladovanie menších vecí. Ľahko sem uložíte napríklad športové pomôcky či rôzne potreby pre auto, ktoré by inak doma nemali priestor.

Má bungalov s garážou a terasou aj nevýhody?

Dom s garážou a terasou vám prinesie komfortné bývanie, no, samozrejme, v porovnaní s bungalovmi bez terasy či garáže, má aj svoje nevýhody. Tými najhlavnejšími je najmä vyššia cena a taktiež väčšie nároky na veľkosť pozemku. No v prípade, ak máte auto alebo túžite po relaxe vo vlastnej záhrade, bude pre vás tento typ bungalovu to najideálnejšie možné riešenie.

Všetko bude spolu ladiť a pôsobiť harmonicky

V prípade, ak si vyberiete projekt bungalovu s garážou a terasou, máte istotu, že celý dom ako celok bude spolu ladiť. Ak by ste sa rozhodli prístrešok pre auto, garáž, či altánok alebo iné miesto na relax vybudovať dodatočne, ľahko sa môže stať, že by sa vám ich nepodarilo bez odborného oka architekta vybudovať úplne harmonicky s domom.

Ako vybrať bungalov s garážou a terasou

Podobne, ako pri výbere každého projektu domu, aj pri výbere bungalovu s garážou a terasou zohrávajú hlavnú úlohu vaše potreby, finančné možnosti a v neposlednom rade pozemok, na ktorom bude bungalov umiestnený. V našom katalógu máte na výber hneď z 3 rôznych bungalov s garážou a terasou.

Bungalov 23

Projekt bungalovu číslo 23 predstavuje náš najlacnejší a zároveň rozlohovo najmenej náročný projekt domu s garážou aj terasou. Vďaka projektu bungalovu 23 získate dom so 4 izbami, prístreškom na auto, zastrešenou terasou a úžitkovou plochou 99 m2. Celková zastavaná plocha predstavuje 143,30m2 a 8,86 m2 zastrešenie terasy, rozmery domu sú 11 x 11 m. Dom má kuchyňu oddelenú od obývačky a 3 spálne. Ideálne tak poslúži rodine s dvoma deťmi. Kompletne vyhotovený na kľúč môže byť váš už za 93 740 €.

bungalov 23

Bungalov 38

Vďaka projektu bungalovu 38 získate dom s priestrannou garážou a kuchyňou spojenou s obývačkou s východom na zastrešenú terasu. Celková úžitková plocha domu je 118,45 m2. Okrem 3 spálni, ponúka aj oddelené WC od kúpeľne a špajzu. Rozmery domu sú 15,45 x 11,5 m , zastavaná plocha 145,8 m2 + 16,98 m2 prestrešenie terasy. Cena tohto bungalovu s garážou a terasou v prípade stavby na kľúč je 109 240 €.

bungalov 38

Bungalov 1

Bungalov číslo 1 je jednotka nielen čo sa týka názvu. Tento projekt bungalovu s garážou a terasou patrí k väčším domom. Okrem 3 spálni získate s týmto projektom aj kuchyňu spojenú s obývačkou, WC, kúpeľňu, technickú miestnosť a, samozrejme, priestrannú garáž a zastrešenú terasu. Úžitková plocha 135,00 m2 vám dopraje dostatok priestoru na všetko, na čo si len spomeniete. Celková zastavaná plocha tohto priestranného bungalovu predstavuje 157,41m2 + 12,90 m2 zastrešenie terasy +2,90 m2 zastrešenie vchodu, rozmery domu sú 16,20 x 12,00 m. Hoci ide o náš cenovo najdrahší projekt bungalovu s garážou a terasou, pri vyhotovení na kľúč vychádza tento bungalov 116 280 €, poskytuje aj najvyšší možný komfort.

bungalov 1

Na záver

Všetky projekty domov s garážou a terasou z nášho katalógu nájdete na tejto stránke. Okrem katalógových projektov vám vieme pripraviť aj projekt bungalovu s garážou a terasou na mieru, ktorý presne splní všetky vaše potreby a očakávania. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

Zdielať cez: skopírovať odkaz
KATALÓG

To najlepšie
z našeho katalógu

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov