Vlastný projekt pri Novom Meste nad Váhom II.

Výstavba individuálneho projektu je medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbená. Pôdorys podľa svojich predstáv a jedinečnosť domu má svoje čaro tak ako aj tento dom, ktorý sa vyznačujeme nielen množstvom prestrešení, ale aj veľkých okien, ktoré krásne presvetlia priestor.

Bungalov 40 v Sečovskej Polianke

Keď našim pracovníkom nachystáme podklady pre výstavbu domu, niekedy sa ani nestihneme nazdať a už nám pošlú fotku s osadenými oknami. Rýchlosť výstavby skutočne je jednou z najväčších výhod výstavby montovaného domu.

Bungalov 25 v Žiari

V dedinke Žiar, ktorá sa nachádza na Liptove sme v týchto dňoch dokončili výstavbu hrubej stavby Bungalovu 25, cez ktorú už vďaka osadeným oknám nebude prefukovať studený decembrový vietor. Tento projekt má obdĺžnikový pôdorys, ktorý sme jednoducho rozdelili na dennú a nočnú časť. Do nočnej časti, ktorá obsahuje tri krásne izby, sa zo zádveria, ktoré sa nachádza na širšej strane domu, dostaneme chodbou v strede domu. Oproti zádveriu sa nachádza kúpeľňa a technická miestnosť so zaujímavým výklenkom na práčku a sušičku, umiestnili sme tu aj toaletu. Denná časť domu skladajúca sa z jedálne, obývacej izby a kuchynky dopĺňa špajza, ktorú dokážeme šikovne schovať do kuchynskej linky.

Bungalov podľa vlastného návrhu pri Senici

Kolotoč prác sa roztočil aj na stavbe pri Senici. Možnosť realizovať si niektoré práce vo vlastnej réžii, využili zákazníci a zateplenie domu tak prebieha pod ich taktovkou.

Upravený bungalov 7 v Trebostove

Úpravou a zväčšením projektu sa bungalov 7 stal tým vysnívaným pre zákazníkov v Trebostove. Jeho hrubá stavba je dokončená.

Rodinný dom vo Valči

Pri Martine pokračujú práce so zatepľovaním a polystyrén sme odeli do sivej farby. Zima je už za dverami, no počasie nám zatiaľ praje a všetko ide podľa plánu….

Rodinný dom pri Nových Zámkoch

Ani sme sa nenazdali a naši pracovníci dokončujú prvú etapu hrubá stavba. Momentálne sa naši zákazníci tešia z nových okien a vchodových dverí, ktoré si vybrali vo farbe antracit hladký.

Bungalov 52 v Mlynici

Takýto krásny výhľad na naše veľhory si čoskoro budú užívať naši zákazníci v Mlynici.

Bungalov na Kysuciach

Na Kysuciach staviame tento chutný dom, z ktorého budú mať majitelia krásny výhľad. Hrubá stavbe je dnes už nachystaná na montáž okien.

Rodinný dom v Bardejove

Kým jesenné počasie praje, pripravujeme si základové dosky, na ktorých budeme realizovať výstavbu budúci rok.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov