Dom s dvomi bytovými jednotkami pri Bratislave

Zákazníkom ponúkame možnosť výstavby individuálneho projektu. Túto ponuku využil aj zákazník, ktorému sme postavili bungalov s dvomi bytovými jednotkami v obci Veľký Biel neďaleko Bratislavy.

Bungalov v Hornej Lehote

Obvodové steny rodinného domu pre ďalšiu rodinku rastú v Hornej Lehote neďaleko Oravského Podzámku.

Bungalov 35 s úpravou na Spiši

Svahovitý pozemok nie je vždy na škodu. Tento mínus sa rozhodli majitelia využiť a v suteréne tak vznikne priestor pre štvorkolesového tátoša. V zadnej časti domu bude priestranná terasa, z ktorej bude príjemný pohľad na záhradu.

Bungalov v Beniakovciach

Bungalov v Beniakovciach, ktorý si zákazníci navrhli podľa svojich predstáv čaká na pokládku škridle Terran Danubia Evo Merlot.

Individuálny projekt v Košiciach

V Košiciach sa rozbehla stavba ďalšieho projektu. Hrubá stavba je hotová, dom dostal škridlu vo farbe Carbon a štartujeme ďalšiu etapu, ktorá začala montážou okien a vchodových dverí antracitovej farby.

Zväčšený bungalov 45 v Oščadnici

Podklad na výstavbu zväčšeného bungalovu 45 v Oščadnici je prichystaný.

Zväčšený bungalov 6 pri Michalovciach

Veľmi nás teší, že môžeme byť súčasťou výstavby nového domova aj v dedinke neďaleko Michaloviec. Okná a vchodové dvere vo farbe Noce Sorento Balsamico sú na svojich miestach a pokračovať budeme vodoinštaláciou.

Škridľa: TERRAN Danubia Inova Tmavohnedá

Vlastný projekt pri Skalici

Sen o vlastnom bývaní sme začali plniť zákazníkom pri Skalici, kde dokončujeme pokládku škridle. Rýchlosť výstavby je pri montovaných domoch veľká výhoda a preto začať v lete stavať a v zime sa sťahovať, nie je nič nemožné.

Rodinný dom s terasou pri Martine

Základová doska je pripravená pre ďalší rodinný dom. Tentokrát sa práce rozbehnú v Ratkove pri Martine.

Bungalov pri Trebišove

Ruku k dielu na výstavbe bungalovu v obci Lastovce priložili aj majstri, ktorí majú na starosti montáž okien a vchodových dverí.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov