Bungalov 10 s úpravami v Brezovici

V Brezovici bola uzavretá hrubá stavba oknami a vchodovými dverami, čím sa úspešne zahájila etapa holodom. Majitelia si vybrali Bungalov 10, ktorý zmenšili o počet izieb a tým vytvorili priestrannú technickú miestnosť, kúpeľňu a špajzu. Dominantným prvkom tohto bungalovu je terasa po celej šírke domu.

Navštívte našu stránku a zistite viac o Bungalove 10: https://www.mirano.sk/project/bungalov-10-2/

Bungalov 5 v Očovej

V Očovej sa výstavba Bungalovu 5 začala realizáciou základovej dosky. Tento bungalov sa vyznačuje jednoduchou valbovou strechou, bez prestrešení, čistými líniami a praktickou dispozíciou miestností.

Pozrite si tento bungalov na našej stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-5/

Bungalov 43 s úpravami v Mokranciach

Do stavebného denníka v pondelok v obci Mokrance pribudla ďalšia pripísaná položka – montáž okien a vchodových dverí.

Bungalov 64 pri Trnave

Zákazník si ku škridli „zladil“ aj okná a vchodové dvere, ktoré mu krásne presvetlia celý priestor.

Rodinný dom v obci Dukovce

Bungalov v obci Dukovce sa môže pýšiť novým šatom. Majitelia zvolili bielu fasádnu omietku vďaka ktorej vynikne laminácia okien, tmavý odkvapový systém a strecha.

Individuálny projekt v Trenčíne

V Trenčíne sa pokládkou škridle ukončila etapa hrubá stavba. Otvory na bungalove sú pripravené na montáž okien a vchodových dverí, čím sa zaháji etapa holodom.

Upravený Bungalov 60 na Liptove

Krásne počasie a usilovaná práca. Vďaka tejto kombinácii sme dokončili fasádu ďalšieho bungalovu na Liptove. V tomto prípade budeme realizovať ešte etapu dom na kľúč.

Viac o Bungalove 60 nájdete na naše stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-60/

Vlastný projekt v Novej Bani

Jeden z ďalších domov, kde sa naši zákazníci rozhodli zatepliť si dom minerálnou vlnou postupuje peknou rýchlosťou vpred.

Bungalov 8 v obci Beniakovce

Už aj dom v obci Beniakovce sme uzatvorili oknami a vchodovými dverami. Okná aj dvere sú v profile SALAMANDER v laminácii zlatý dub.

Vlastný projekt pri Leviciach

Na bungalove v obci Dolná Seč sa blíži k záveru aj posledná etapa – stavba na kľúč. Posledná veta v stavebnom denníku bude patriť montáži interiérových dverí.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov