Bungalov 6 pri Krupine

Základová doska rovnomerne rozkladá zaťaženie budovy na pôdu a zabezpečuje jej stabilitu. Jej výstavba zahŕňa prípravu, výstuž a liatie betónu. Kvalitné prevedenie je kľúčové pre bezpečnosť stavby. Tento krok má za sebou aj katalógová „6tka“ pri Krupine.

Upravený Bungalov 56 Veľké Kozmálovce

Majitelia vo Veľkých Kozmálovciach si za svoj vysnívaný dom vybrali Bungalov 56, ktorý disponuje tromi izbami, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, dvomi kúpeľňami a TM. Čas trávený v exteriéri spríjemní veľká prestrešená terasa.

Rodinný dom v obci Jánovce

V obci pri Poprade sme začali ďalším zákazníkom plniť ich sen o bývaní v podobe individuálneho projektu, ktorý najviac vyhovoval ich preferenciám.

Podpivničený bungalov v Rabči

Na Orave sú podpivničené bungalovy veľmi populárne a preto sa pre jeden taký rozhodol aj náš zákazník z Rabče. Ide o priestranný 4 – izbový dom, ktorý je navrhnutý podľa vlastného vkusu.

Upravený Bungalov 56 pri Poprade

Bungalov 56 očaril majiteľov v obci Hozelec. Hrubú stavbu doplnili okná a vchodové dvere, čím je stavba pripravená na ďalšie práce.

Bungalov 60 pri Prešove

V Župčanoch, po dobre odvedenej práci na hrubej stavbe, môžu naši pracovníci odísť s pocitom spokojnosti.

Viac o tomto bungalove sa dozviete na našej stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-60/

Rodinný dom vo Valči II

Vo Valči sa pod rukami našich pracovníkov mení sen na skutočnosť. Vyšperkovaný projekt do najmenšieho detailu v sebe nesie to pravé pre majiteľov. Kombináciou sedlovej strechy s rovnou sa dosiahla jedinečnosť domu, ktorá bude časom doplnená o pergoly na terase a pred vchodom do domu.

Bungalov 4 v Lysici

Ďalšia montáž okien a vchodových dverí úspešne za nami. Tentokrát išlo o okná v laminácii TMAVÝ DUB, ktoré dokonale presvetlia celý dom.

Viac o tomto bungalove nájdete na našej stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-4-2/

Vlastný projekt na Liptove

Po dokončení hrubej stavby bola montážou okien a vchodových dverí zahájená etapa holodom. Ide o vlastný projekt majiteľov, ktorý sa vyznačuje priestrannou dennou časťou, ktorá je umocnená vyšším stropom.

Rodinný dom v Nitre

V Nitre už prebehla aj posledná úloha našich tesárov a to pokládka škridle EVO Carbon. Pred nami sú práce z etapy holodom.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov