Bungalov 43 pri Trenčíne

Hrubá stavba jedného z našich najobľúbenejších katalógových bungalovov vyrástla aj v dedinke pri Trenčíne. Dom má tri izby, kuchyňu spojenú s obývačkou, dve kúpeľne, technickú miestnosť a špajzu, ktoré sú v dispozícii logicky usporiadané, aby z priestoru vyťažili čo najviac.

Rodinný dom pri Žiari nad Hronom

Prvé stránky stavebného denníka sme začali písať aj v dedine Lovčica – Trubín. Základová doska individuálneho projektu pre našu zákazníčku je hotová a čoskoro bude na stavbu dovezený materiál na hrubú stavbu.

Bungalov 6 s malými úpravami v Norovciach

V malinkej dedine pri Topoľčanoch, Norovce, sme začali od základov budovať Bungalov 6. Zákazník si v katalógovom projekte upravil technickú miestnosť, zádverie a pridal terasu.

Bungalov 6 s úpravami pri Senici

Prvý krok v podobe základovej dosky máme v Borskom Mikuláši za sebou. Vyrastie na nej upravená katalógová „šestka“.

Bungalov 45 s úpravami pri Detve

V pondelok sa začali práce v interiéri na holodome pre nášho zákazníka v obci Kriváň. Práce sa hýbu rýchlo a čoskoro sa začne pokladanie fólie a následne montáž sadrokartónu na obvodové steny.

Vlastný projekt v okolí Nitry

Blízko Nitry realizujme montovanú časť domu na vybudovanom podpivničení. Obvodové steny sú už opláštené OSB doskou a momentálne sa pracuje na rovnej streche domu.

Viac o tomto type strechy sa dozviete v článku: https://www.mirano.sk/2022/07/29/plocha-strecha/

Upravený Bungalov 6 v obci Malé Ripňany

V Malých Ripňanoch sa práve pracuje na hrubej stavbe Bungalovu 6. Po konštrukcii a opláštení obvodových stien pokračujú práce na streche domu, kde sme položili škridlu Terran Danubia Inova v čiernej farbe.

Upravený Bungalov 28 v Rakovnici

V obci Rakovnica realizujeme montovanú časť Bungalova 28 na vybudovanom podpivničení. Posunom obvodovej steny majitelia dosiahli priestrannú obývaciu izbu a pridaním vnútornej priečky získali WC a šatník v zádverí.

Bungalov 5 v obci Trstené pri Hornáde

V okolí Košíc vyrástla hrubá stavba Bungalovu 5. Už sa čaká na dodanie okien a vchodových dverí, aby sme ich osadením mohli zahájiť etapu holodom.

Ukážku našej práce si pozriete v priložených fotografiách a viac o tomto bungalove sa dozviete na: https://www.mirano.sk/project/bungalov-5/

Bungalov 61 pri Košiciach

Predstavte si to – priestranná obývacia izba s jedálňou, kde si každý nájde svoj kútik; kuchyňa kde sa bude variť ostošesť; kúpeľňa a WC samostatne, aby ste nemuseli čakať na ostatných členov rodiny; spálňa a izba, ktoré majú spoločný šatník, aby si tam ženské polovičky odkladali svoje obľúbené kúsky a nakoniec garáž, ktorá je súčasťou domu. A čerešnička na torte – terasa s rozmerom takmer 20 m2. Ak si myslíte, že takýto život je pre Vás, predstavujeme Vám náš Bungalov 61, ktorý patrí k jedným z našich najväčších bungalovov a poskytne Vám poskytne pohodlný, no za to moderný pocit bývania. Je prvé prevedenie vyrástlo na východe Slovenska.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov