Individuálny projekt vo Vojňanoch

Neďaleko Kežmarku sme postavili hrubú stavbu, ktorú sme uzatvorili oknami. Dokončenie tohto domčeka tak už bude v plnej kompetencii zákazníka.

Bungalov 6 s úpravami pri Sabinove

V Daleticiach pri Sabinove vyrástol náš ďalší katalógový bungalov. Po pokládke strešnej krytiny sa práce chytila ďalšia partia a prázdne otvory tak zaplnili okná s antracitovou lamináciou. Ďalšie práce už budú v réžii zákazníkov.

Bungalov 7 v obci Horný Bar

Neďaleko Bratislavy sme pod rukami našich chlapov pretvorili projekt do reality. Natiahnutím fasádnej omietky sa naša úloha v tomto príbehu končí a štafetu preberú majitelia.

Upravený Bungalov 4 v obci Melek

V obci Melek, na vybudovanom podpivničení, realizujeme náš katalógový bungalov 4. Dokončená fasádna omietka značí, že sa blížime ku koncu etapy holodom a majitelia sú zas o krok bližšie k vysnívanému bývaniu.

Bungalov 6 v Zákamennom

1,2,3 – aj takto by sa dala popísať rýchlosť výstavby s akou napredujeme v Zákamennom na Orave. Po suteréne, ktorý si zákazníci realizovali sami nastúpila partia tesárov, ktorých teraz vymenil montážnik okien, aby ich osadil. Pre svoj nový domov zákazníci vybrali lamináciu vo farbe antracit.

Upravený Bungalov 6 v obci Španie Pole

V obci Španie Pole sa pomaly blížime ku dokončeniu etapy dom na kľúč. Na fotkách môžete vidieť aký luxusne vyzerajúci obklad si zvolili naši zákazníci do kúpeľne. Za nás palec hore.

Upravený bungalov 31 pri Rožňave

Na začiatku to bola len myšlienka mať vlastný dom a teraz bolo na nás, aby sme ju pretavili na skutočnosť. Po konštrukcia obvodových stien sa spravil krov so škridlou a zaklopenie stien zvonku. Zvyšné práce budú už v réžii zákazníkov.

Bungalov s rovnou strechou v Rohožníku

Takýto pohľad z vtáčej perspektívy sa nám naskytol na hrubú stavbu vďaka fotkám od nášho zákazníka. V Rohožníku sme mu realizovali hrubú stavbu bungalovu, s ďalšími prácami budú majitelia pokračovať sami.

Dvojposchodový dom v Rakovej

Na Kysuciach nám vyrástla nová stavba; a to konkrétne dvojposchodový dom, s kopou priestoru na bývanie. Sme radi, že sme aj týmto zákazníkom mohli začať plniť ich sen o bývaní, avšak ďalej si už budú dokončovať domček svojpomocne.

Vlastný projekt pri Trenčíne

V Trenčianskej Turnej sme po montáži okien zahájili práce z etapy holodom. Zateplením a natiahnutím finálnej fasádnej omietky získal bungalov nový šat.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov