Individuálny projekt v Krupine

Na Individuálnom projekte v Krupine sa ukončilo vonkajšie zateplenie domu a výber farby omietky majiteľmi na seba nenechal dlho čakať. Jemný odtieň pridal domu nový vzhľad, ktorý krásne zvýrazní farbu okien a prvky záhrady.

Zväčšený Bungalov 37 pri Prievidzi

Prázdne otvory na Zväčšenom Bungalove 37 pri Prievidzi zaplnili čerstvo namontované okná a vchodové dvere vo farebnom odtieni antracit hladký.

Bungalov 7 s terasou v obci Zohor

Posledný krok z etapy holodom je za nami – fasádna omietka v zaujímavej a unikátnej farbe. Zákazník zo Zohoru si pre svoje bývanie vybral náš katalógový Bungalov 7, ku ktorému si nechal dorobiť terasu, ktorá poskytuje nenahraditeľný priestor na hry a oddych.

Viac o bungalove 7 sa dočítate tu: https://www.mirano.sk/project/bungalov-7/

Rodinný dom v Sľažanoch

Do našej zbierky realizovaných stavieb v týchto dňoch pribudol bungalov v Sľažanoch, ktorý si zákazníci navrhli podľa svojich predstáv a naši tesári premietli ich predstavy na skutočnosť. Našou poslednou bodkou bola fasádna omietka, ktorá pridala domčeku príjemný nádych.

Škridla: Terran Danubia COPPO FERRARA

Okná/vchodové dvere: Irisch oak

Bungalov 4 s úpravami vo Veličnej

Víziou našej firmy je plniť zákazníkom sny o bývaní. To platí aj o hrubej stavbe vo Veličnej, ktorá je oficiálne hotová. Teší nás, že naši zákazníci sú zase o krôčik bližšie k ich novému domovu.

Bungalov 8 v Jarku

Cieľovú rovinku sme prekročili aj s Bungalovom 8 v Jarku, kde sme položili obklady a dlažby v kúpeľni a WC a máme za sebou už aj poslednú zo zoznamu prác – montáž interiérových dverí. Tento 5 – izbový bungalov je u vás veľmi obľúbeným projektom a zapustený vchod či prestrešená terasa len podčiarkuje jeho jedinečný vzhľad.

Rodinný dom v Babíne

Bungalov na Orave, v obci Babín, má úspešne za sebou montáž okien a vchodových dverí v laminácii antracit. Dodaním okien a dverí sa naša realizácia skončila. Dokončenie domu bude mať zákazník pod vlastnou réžiou.

Dvojpodlažný dom v Bernolákove

Prvá etapa výstavby je úspešne za nami. Pod rukami našich tesárov vyrástla zaujímavá hrubá stavba poschodového domu podľa individuálneho projektu zákazníka.

Upravený Bungalov 7 v Hlohovci

V upravenom Bungalove 7 v Hlohovci nedávno pribudli aj interiérové dvere a celá sanita, ktoré pridali interiéru ten pravý nádych.

Bungalov 60 v Kvetoslavove

Naša katalógová 60 v Kvetoslavove si prešla aj fázou holodomu. V tomto prípade je tu naša práca skončená a zariadenie interiéru ako aj iné úpravy si zákazník dorobí vo vlastnej réžií.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov