Individuálny projekt v Revúcej

V Revúcej sme zrealizovali tento malý ale chutný domček, ktorý majiteľom poskytne dostatočný priestor na bývanie.

Škridla: Bramac Max 7 čierna

Okná/vchodové dvere: Antracit hladký

Individuálny projekt v Zubrohlave

Zákazníci prišli s jasnou predstavou ako má ich budúci domov vyzerať. Náš projektant im vypracoval projektovú dokumentáciu a usilovná partia pracovníkov práve realizuje etapu holodom na ich budúcom domove.

Bungalov 8 pri Nových Zámkoch

Bungalov 8 je veľmi obľúbený katalógový bungalov, v ktorom sa nachádzajú 4 izby, kúpeľňa, samostatné WC, špajza a obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej sa vychádza na prestrešenú terasu.

Tento konkrétny v obci Bánov má za sebou už aj natiahnutie fasádnej omietky, čím sa ukončili práce z etapy holodom a štafetu preberie partia, ktorá položí obklady, dlažby, plávajúcu podlahu, namontuje sanitu a čerešničkou bude montáž interiérových dverí.

Škridľa: TERRAN Danubia EVO Mocca

Okná/vchodové dvere: Nussbaum

Bungalov podľa vlastného návrhu pri Rožňave

Pri Rožňave sme zavŕšili práce na vonkajšom zateplení domu. Tento dom má terasu prekrytú drevenou pergolou, čo mu dodáva osobitný vzhľad a šmrnc.

Škridľa: TERRAN Danubia Inova Čierna

Okná/vchodové dvere: Antracit vrúbkovaný

Bungalov 8 v Brezne

Keďže zákazníci z Brezna sa rozhodli etapu dom na kľúč realizovať vo vlastnej réžii, naša práca na tomto katalógovom Bungalove 8 sa končí. Vonkajšie zateplenie sme dokončili natiahnutím fasádnej omietky a dom je teda z našej strany pripravený na odovzdanie.

Škridla: Terran Danubia Evo Carbon

Upravený Bungalov 6 vo Veľkej Lomnici

Bungalov 6 je jeden z našich najstarších projektov, no napriek tomu je medzi vami veľmi obľúbený. Rozhodli sa preň aj zákazníci z Veľkej Lomnice a dnes je už dokončená etapa holodom.

Zväčšený bungalov 9 pri Leviciach

Tento týždeň sa nesie v znamení dokončených fasád na viacerých našich stavbách. Nová omietka pristane aj domu pri Leviciach. Je to náš katalógový bungalov 9, ktorý si majitelia zväčšili, aby dom presne vystihol ich predstavu o ideálnom bývaní.

Škridla: Terran Danubia Inova antracit

Okná/vchodové dvere: biela

Bungalov 19 na Orave

Na Orave sme ešte na jeseň realizovali výstavbu hrubej stavby katalógovej „19-tky“. Ďalšie práce si budú zákazníci realizovať vo vlastnej réžii a nás čaká už len odovzdanie stavby.

Individuálny projekt v Ladcoch

Bungalov v Ladcoch sa nám krásne vyfarbil do odtieňoch hnedej.

Vlastný projekt pri Hlohovci

Naša cesta za výstavbou rodinného domu neďaleko Hlohovca je úspešne ukončená. Interiér sme dokončili montážou interiérových dverí, čím sme dali pomyslenú bodku za staveniskom a pozeráme sa na útulný interiér budúceho domova.

Okná/vchodové dvere: Antracit vrúbkovaný

Škridľa: TERRAN Danubia EVO Carbon

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov