Zväčšený bungalov 45 v Žiline

Fasáda dokončená a dom pripravený na nasťahovanie! Tento montovaný dom je už pripravený na nových obyvateľov, ktorý si etapu dom na kľúč dokončia už vo vlastnej réžií. Zaujal Vás tento projekt? Kontaktujte nás na info@mirano.sk

Rodinný dom pri Krupine

Z našej strany boli zavŕšené práce na rodinnom dome pri Krupine. Tento bungalov sme realizovali len do etapy hrubá stavba. Majiteľovi držíme palce pri ďalších prácach na jeho dome.

Bungalov 5 vo Veľkých Janíkovciach

Po etape holodom nastúpila ďalšia partia, ktorá pretvorila vnútro domu a montážou interiérových dverí sa zavŕšila naša účasť na tomto projekte. Majiteľom prajeme príjemné bývanie.

Rodinný dom v Bošáci

V Bošáci je výstavba rodinného domu na konci. Práce boli zavŕšené osadením interiérových dverí, ktoré sa v dekore dub strieborný neskutočne hodia do tohto priestoru. Majiteľom prajeme veľa krásnych chvíľ spojených s ich novým bývaním.

Vlastný projekt pri Banskej Bystrici

Montáž obkladu a dlažby v kúpeľni nášho najnovšieho projektu! Dnes vám prinášame pohľad do jedného z našich aktuálnych projektov, kde práve prebieha montáž štýlového obkladu a dlažby v kúpeľni. Profesionálna práca našich remeselníkov zaručuje, že každý kúsok je precízne uložený, čo prispieva k celkovej estetike a funkčnosti priestoru.

Individuálny projekt pri Senici II.

V bungalove pri Senici máme za sebou poslednú klapku v našej réžii. Montáž interiérových dverí prebehla na výbornú a dom tak čoskoro poputuje do rúk jeho majiteľom.

Individuálny projekt v Šuranoch

Svoje umenie predviedol aj náš obkladač a kúpeľňa s technickou sú tak oblečené v novom šate.

Bungalov 10 s úpravami v Brezovici

Montážou interiérových dverí sme došli ku koncu nášho pobytu na tejto stavbe aj pre zákazníka z Brezovice.

Navštívte našu stránku a zistite viac o Bungalove 10: https://www.mirano.sk/project/bungalov-10-2/

Bungalov 5 v Očovej

Posledná klapka padla aj v prípade bungalovu 5 v Očovej. Aj napriek nevľúdnemu počasiu chalani natiahli fasádnu omietku a pokračovanie bude už pod taktovkou majiteľov, ktorí si domček dokončia sami.

Pozrite si tento bungalov na našej stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-5/

Bungalov 43 s úpravami v Mokranciach

V Mokranciach je stavba domu v našej réžii na konci. Fasádna omietka bola posledná úloha a štafetu prenecháme majiteľom, ktorý si domček dokončia sami.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov