Bungalov 8 v Margecanoch

Ďalším z projektov, ktoré v týchto dňoch realizujeme je Bungalov 8 v Margecanoch. Poslednou klapkou etapy holodom bolo natiahnutie fasádnej omietky a my sa tak môžeme preklopiť do ďalšej fázy – dom na kľúč a zútulniť vnútro domu.

Vlastný projekt pri Skalici

Sen o vlastnom bývaní sme začali plniť zákazníkom pri Skalici, kde sme dokončili fasádnu omietku. Rýchlosť výstavby je pri montovaných domoch veľká výhoda a preto začať v lete stavať a v zime sa sťahovať, nie je nič nemožné.

Bungalov 43 s prestrešením terasy v Myjave

Bungalov 43 je jedným z najobľúbenejších projektov z nášho katalógu vďaka výbornej vnútornej dispozícii a strednej veľkosti.

Tento v Myjave má za sebou už aj etapu dom na kľúč, ktorá sa podarila na výbornú. Zákazníci zvolili pre výber sanity čiernu farbu a výsledok je pastvou pre oči. Interiér pôsobí elegantne a veľmi moderne.

Škridla: Terran Danubia Evo Mocca

Okná/vchodové dvere: Antracit

Individuálny projekt v Revúcej

V Revúcej sme zrealizovali tento malý ale chutný domček, ktorý majiteľom poskytne dostatočný priestor na bývanie.

Škridla: Bramac Max 7 čierna

Okná/vchodové dvere: Antracit hladký

Individuálny projekt pri Dolnom Kubíne

Jeden krásny individuálny projekt vyrastie aj v obci Jasenová na pripravenej základovej doske.

Vlastný projekt v Žiline

Bungalov v Žiline sa už pýši novou fasádnou omietkou, čím sa ukončila etapa holodom. Čaká nás ešte etapa dom na kľúč, ktorou sa stavba premení na ideálne miesto na bývanie.

Individuálny projekt v Zubrohlave

Zákazníci prišli s jasnou predstavou ako má ich budúci domov vyzerať. Náš projektant im vypracoval projektovú dokumentáciu a usilovná partia pracovníkov práve realizuje etapu holodom na ich budúcom domove.

Poschodový dom v Košiciach

Cieľovú rovinku výstavby domu sme dobehli do konca a pretrhli cieľovú pásku. Dom je z našej strany ukončený a poputuje do rúk jeho majiteľov.

Škridla: Terran Danubia Evo Mocca

Okná: biela

Vchodové dvere: nussbaum

Bungalov 14 pri Hlohovci

Naši zákazníci majú počas celej doby výstavby možnosť realizácie svojpomocných prác. Túto možnosť využil aj zákazník z obce Koplotovce a realizoval si sám základovú dosku. Následne sme prevzali štafetu my a výsledok je tu. Dom dostal novú fasádnu omietku a čoskoro skrášlime aj vnútro domu, kde položíme obklady, dlažby, vymaľujeme a taktiež nás čaká aj montáž interiérových dverí.

Bungalov 5 v Hôrke

Ku koncu sa chýlia aj práce na Bungalove 5 v Hôrke. Biele interiérové dvere interiér krásne doladili a nám ostáva už len jedna príjemná povinnosť a to dom odovzdať do rúk jeho majiteľov a popriať im príjemné bývanie.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov