Bungalov podľa vlastného návrhu pri Hlohovci

Po obložení kúpeľní a osadení sanity prebrali štafetu na etape dom na kľúč naši montážnici. Montáž interiérových dverí dopadla na výbornú. Dvere vo farebnom prevedení dub riviéra vytvorili perfektnú kombináciu s plávajúcou podlahou.

Individuálny projekt pri Nitre

Nový vzhľad dostal vďaka fasádnej omietke aj dom pri Nitre. Ďalšie práce budú už pod taktovkou našich zákazníkov.

Bungalov podľa vlastného návrhu pri Trnave

Svoje majstrovské umenie na stavbe neďaleko Trnavy predvádzajú chalani, ktorí dom obliekli do novej fasádnej omietky. Všetky práce z etapy holodom sú hotové. Ďalšia etapa – dom na kľúč, sa môže začať…

Bungalov v Liptovskom Trnovci

Cieľovou rovinkou prešla aj stavba na Liptove. Fasádna omietka je hotová a keďže celú etapu dom na kľúč budú mať v réžii majitelia, čaká nás už iba odovzdanie domu.

Individuálny projekt vo Valči

Individuálny projekt vo Valči dostal predčasný vianočný darček v podobe novej fasády. Zákazníci ostali pri kombinácii bielej a žltej, ktorá zanecháva príjemný dojem. Zaujímavým detailom sú aj mriežky na oknách.

Bungalov podľa vlastného návrhu v Kováčovej

Všetky kapitoly v stavebnom denníku pre bungalov v Kováčovej sme dopísali. Zákazníci k nám prišli s jasnou predstavou, ako má ich budúci domov vyzerať a bolo na nás, aby sme projekt pretvorili na realitu. Výsledok je tu a dom tak čoskoro poputuje do rúk jeho majiteľom.

Poschodový dom v Siladiciach

Poschodový dom v Siladiciach je nápaditý nie len zvonku, ale aj interiér má čo ponúknuť. Malá ochutnávka kúpeľní. Minimalizmus a elegancia v každom smere.

Individuálny projekt pri Liptovskom Mikuláši

Stránky stavebného denníka zapĺňajú aj pre stavbu individuálneho projektu v Liptovskom Mikuláši. Tým najnovším zápiskom bude natiahnutie fasádnej omietky.

Škridla: Terran Danubia Inova čierna

okná/vchodové dvere: Antracit

Bungalov podľa vlastného návrhu v Gelnici

Na Bungalove v Gelnici vládne čulý pracovný ruch a vďaka pracovitosti našich majstrov už vidno výsledky. Fasádna omietka v bielych tónoch a antracitové okná idú k sebe a túto kombináciu doplnila aj strecha Terran Danubia Evo Carbon.

Bungalov 37 v Bídovciach

Splneným snom je pre zákazníkov v Bídovciach náš katalógový bungalov 37, ktoré stavba napreduje ako po masle.

Tento bungalov ma v srdci domu umiestnenú obývačku s kuchyňou, z ktorej sa na jednej strane vstupujte do izby rodičov, kde nájdete aj súkromnú kúpeľňu a na druhej strane sa nachádzajú ďalšie dve izby, druhá kúpeľňa a špajza, kde si uschováte všetko potrebné do kuchyne.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov