Prístavba k rodinnému domu v Štrbe

V Štrbe vyrástla montovaná časť prístavby k rodinnému domu. Je to praktické a rýchle riešenie ako získať viac miesta za relatívne krátky čas. Natiahnutie fasádnej omietky bola posledná klapka v našej réžii. Ďalšie práce už budú prebiehať pod taktovkou majiteľov.

Upravený Bungalov 52 v Babíne

V Babíne vyrástol ďalší náš montovaný dom. Ide o katalógový Bungalov 52, ktorý je prispôsobený pozemku a predstave majiteľov. Po hrubej stavbe sa pokračovalo osadením okien a vchodových dverí. Z našej strany sa práce ukončili vonkajším zateplením bungalovu.

Individuálny projekt v Nižnej

Novou fasádou sa môže pochváliť ďalší dom pod našou taktovkou. Tento projekt sa vyznačuje aj obrovským priestorom v suteréne, ktorý si zákazníci realizovali sami.

Upravený bungalov 59 na Orave

V obci Hruštín naši pracovníci dokončili etapu hrubá stavba. Ide o bungalov 59 v ktorom malou zmenou rozloženia miestností vznikol priestor pre špajzu a šatník.

Viac o Bungalove 59 nájdete na našej stránke: https://www.mirano.sk/project/bungalov-59/

Upravený Bungalov 27 v Gôtovanoch

Práce na tomto bungalove idú ako od ruky. Po hrubej stavbe zákazníkom do stavebného denníka pribudlo už aj osadenie okien a vchodových dverí.

Podpivničený rodinný dom v Župkove

Sen o vlastnom bývaní sa plní aj ďalšiemu nášmu zákazníkovi. Fasádnou omietkou sme sa rozlúčili s touto stavbu a štafetu po nás preberú majitelia, ktorí si domček dokončia vo vlastnej réžii.

Bungalov 45 pri Trnave

Osadením interiérových dverí a montážou kľučiek sa nám podarilo splniť aj posledné prianie zákazníka. Bungalov 45 pri Trnave je pripravený na odovzdanie.

Rodinný dom v Dolnom Kubíne

V Dolnom Kubíne hlasíme finále etapy holodom vo forme natiahnutej fasádnej omietky v žiarivých tónoch. Výsledok je super čo poviete?

Rodinný dom v obci Oškerda

Do finále sme prišli aj so stavbou v Oškerde. Fasádna omietka je natiahnutá a keďže to bol posledný bod v zozname práce z etapy holodom a ďalšie zveľadenie bude v réžii majiteľov, prajeme im všetko dobré v novom domčeku.

Individuálny projekt na Liptove

Možnosť výstavby domu podľa vlastného návrhu využili aj zákazníci v obci Bobrovec. Dom spĺňa všetky ich predstavy o vysnívanom bývaní a vďaka šikovnosti našej partie tesárov sa zmenil z papierovej podoby na realitu. Pripravené otvory zaplnili okná a vchodové dvere, čím sa zahájila etapa holodom.

Prehľadávajte v TOP kategóriách - projekty domov